ELCA

Şubat 2011 itibarıyla ELCA'da olanlar:

MAC tekli göz farlarından 6-7 tane Free to Be vardı.
Epeydir rafta olan Magic, Mirth and Mischief  paletleri (fiyatları 38 TL) aynı yerlerinde duruyorlardı.
Glitter olarak adını hala hatırlayamadığım ışıltılı yeşil bir renk vardı.
Glitter eyeliner yeşil, sarı ve pembe renklerdeydi (fiyatları 7 TL).
Studio Stick Concealer'lar (NW20) vardı, (fiyatları 20 TL).
Hello Kitty göz farı paletlerinin iki çeşide de hala raftaydı.
Tek renkte Longwear Lip Stain Marker vardı.


Bobbi Brown Longwear serisinden cream eyeshadowlardan bazıları metalik (moonstone, antiqued gold, mercury, starry purple) bazıları mat (ballet pink, beach bronze, cement, galaxy, heather, platinium, sand dollar, steel) olmak üzere 12 renk vardı. Aynı longwear serisinden bir kaç farklı renk eyeliner ve pudralar, bronzerlar, tinted shimmery fondöten, sheer cheek tintler vardı. Epey miktarda far vardı, genelde altın, bronz, kahverengimsi renklerde (fiyatları 15 TL).


Clinique standında dört farklı renkte stick allık (fiyatları 20 TL), üç renkte pudra allık, tinted moisturizer, fondöten (fiyatları 50 TL civarı), concealer ve biri lacivert biri siyah olmak üzere quickliner otomatik göz kalemleri (fiyatları 35 TL) vardı. Göz kalemlerine kahverengi Kohl Shaper for Eyes  (fiyatı 15 TL) eklenmişti. 4-5 adet ruj rengi vardı ve fiyatları 32 TL'ye çıkmıştı. Çeşitli renklerde (maple blossom, black coffee, black ametist ve hatırlayamadığım bir kaç renk daha) göz farları vardı, tanesi 15 TL'ydi.
Power Surge Eyeshadow Quad'lardan iki farklı refill (Polar Blue - diğeri de ya Spicey ya da Teddy Bear emin değilim)v ardı. Duo'lardan da Beach Plum vardı.(Paletiniz yoksa da önemli değil zira şeffaf kapaklı bir kutunun içinde, rafınızda öyle kirlenmeden durabilir.)
4-5 farklı renkte Long Last Glosswear SPF 15 vardı.

Estee Lauder'den epeydir orda olan dudak kalemleri, Signature Quad ve Duo paletlerive muazzam fazla miktarda açık renginden koyusuna rujlar vardı ve fiyatları 20-25 TL'ydi. Compact pudralar vardı.


Genel olarak herşey Aralık ayındakiyle aynı açıkcası.